O nas

My

Jesteśmy niewielkim, elastycznym zespołem, uwielbiającym nowe technologie oraz pracę z danymi przestrzennymi.

 

Nasi pracownicy stanowią wybuchową mieszankę wielu lat doświadczenia w branży GIS i teledetekcji z młodymi specjalistami technologii uczenia maszynowego. Codziennie przeczesujemy publikacje naukowe i sieć Internet w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

 

Uwielbiamy nowe wyzwania. Realizacja trudnych i wymagających zleceń daje nam impuls do pogłębiania wiedzy i rozszerzania naszych umiejętności.

Sprawdź nas

Naszym celem jest rozwiązywanie problemów naszych klientów z wykorzystaniem danych przestrzennych.

 

W naszych pracach kierujemy się przeświadczeniem, że dane są "ropą XXI wieku", ale podobnie jak ropę trzeba je najpierw odkryć, potem wydobyć, oczyścić i odpowiednio dystrybuować.

 

Teledetekcja i inne sensory służą nam do pozyskiwania nowych danych, algorytmy uczenia maszynowego pozwalają na wydobycie informacji w nich ukrytych, a integracja z innymi danymi i zaawansowane modele matematyczne dostarczają nowej wiedzy. Dedykowane systemy mapowe GIS służą nam za kanwę, którą wykorzystujemy do eksploracji i udostępniania pozyskanej wiedzy. 

Wizja
Technologie

W naszym LABie na co dzień spotykamy się z zobrazowaniami satelitarnymi i lotniczymi w celu opracowywania produktów dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby z pojedynczego piksela czy punktu wyciągnąć maksimum informacji.

 

Dzięki oprogramowaniu FME ETL przetwarzanie dużych zbiorów danych stało się przyjemnością, a zasilenie baz jest łatwiejsze. Znajomość języków Python i R zapewnia nam dostęp do najwydajniejszych bibliotek programistycznych wraz z najwiarygodniejszą implementacją algorytmów uczenia maszynowego, a w szczególności uczenia głębokiego.

 

Wykorzystanie zaawansowanego klastra obliczeniowego, opartego o procesory obliczeniowe GPU, pozwala nam tworzyć własne rozwiązania, zgodne z aktualnymi trendami, które w sposób ciągły przenosimy do branży geoprzestrzennej.

Stanowimy jedną z czterech marek, działających w ramach OPEGIEKA Sp. z o.o. Odpowiednie wykorzystanie potencjału marek LAB, SKY, IT i GEO oraz wewnętrzna współpraca sprawiają, że Spółka może realizować złożone, interdyscyplinarne projekty z zakresu geospatial intelligence.
Poznaj inne marki opegieka

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Kliknij tutaj po wskazówki dojazdu.

Siedziba firmy

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

lab@opegieka.pl

Oddział w Warszawie

ul. Grzybowska 80/82 lok. 700

00-844 Warszawa